fbpx

Gwarancja jakości

NATURALNE KOSMETYKI, KTÓRYM MOŻESZ ZAUFAĆ

Dajemy Ci pewność, że używamy naturalnych składników, nie zawierających substancji pochodzenia zwierzęcego

Certyfikat BDIH

Produkty Benecos są certyfikowane przez BDIH

Wszystkie produkty Benecos są wolne od czysto syntetycznych substancji zapachowych, barwników i konserwantów i nie stosujemy żadnych składników z oleju mineralnego, takich jak silikon, parabeny lub glikol polietylenowy (PEG).
Używamy wyłącznie naturalnych składników, które można powiązać z cyklem natury i nie powodują szkód w środowisku.

CERTYFIKAT BIOMIX organic

NATURALNE KOSMETYKI

Benecos daje Ci pewność, że używa naturalnego produktu z dobrymi składnikami
(w miarę możliwości opartych na kontrolowanych składnikach organicznych). 

Odpowiednie dla Wegan

100% Wegańskie naturalne PRODUKTY

Nie zawierają substancji pochodzenia zwierzęcego

Możemy zagwarantować, że żadne składniki pochodzenia zwierzęcego, produkty uboczne ani nośniki (np. w procesie produkcyjnym) nie zostały użyte do opracowania i wytworzenia tych produktów, ani też nie przeprowadziliśmy żadnych testów na zwierzętach.  

PRODUKTY NIE SĄ TESTOWANE NA ZWIERZETACH

Wszystkie produkty Benecos są opracowywane i produkowane bez testów na zwierzętach.

Testy dermatologiczne w celu zapewnienia zgodności formuł przeprowadzane są wyłącznie na ochotnikach w instytutach naukowych.

Skuteczność w niskiej cenie

Certyfikat  ÖKO-TEST

Skuteczność w niskiej cenie

Certyfikat przyznawany przez redakcję miesięcznika, który zajmuje się testowaniem produktów. Produkty, które otrzymają pozytywną opinię, mogą swoje wyroby sygnować znakiem ÖKO-TEST. Niemiecki magazyn od lat jest w czołówce najbardziej kompetentnych, najpoważniejszych wydawnictw przeprowadzających testy produktów i publikujących ich wyniki. Pozycja magazynu i uznanie jakim się cieszy jest uzasadniona, gdyż produkty oceniane są przez najwyższej klasy specjalistów, ekspertów danej branży. 

W każdym wydaniu miesięcznika „ÖKO-TEST” znajduje się 10-12 testów z różnych dziedzin życia. Magazyn, jako samozwańczy przedstawiciel ochrony konsumentów, przez ponad 20 lat istnienia przetestował ponad 60 tyś. produktów. Kryteria badań stale dostosowuje do najnowszych odkryć naukowych. Miesięcznie jest w stanie zbadać w niezależnych laboratoriach do 1 tyś. produktów. Producenci często zarzucają, że ÖKO-TEST jest znacznie bardziej rygorystyczny niż ustawodawstwo i produkty zgodne z wymogami prawnymi ocenia jako niewystarczające. Odpowiedź magazynu jest prosta, jeśli produkt, mimo iż jest dopuszczony do rynku, posiada substancje szkodliwe dla zdrowia to konsument ma prawo o tym wiedzieć i znać jego alternatywę.