fbpx

Marka

PIELĘGNUJEMY TWOJĄ SKÓRĘ ORAZ DBAMY O ŚRODOWISKO

Dzięki zastosowaniu najlepszych surowców produkty firmy BENECO odznaczają się wysoką jakością, trwałością pigmentów i zapachów.

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Naturalne kosmetyki Benecos należą do firmy Cosmondial GmbH & Co. KG. Dynamiczna firma założona w 2008 roku przez Stephan i Silke Becker w Aschaffenburgu / Niemcy.

Benecos to 100% certyfikowanych kosmetyków naturalnych. Produkty powstały z miłości do natury oraz pasji do zdrowego, ekologicznego i nieprzepełnionego chemią życia.

 

Gwarantujemy, że:

Produkty benecos z certyfikatem BDIH nie zawierają żadnych olejów mineralnych ani pochodnych / silikonów / parabenów / syntetycznych emulgatorów lub ich pochodnych (pochodne PEG / PEG) / barwników syntetycznych lub substancji aromatycznych. Naszym zdaniem substancje te nie należą do naturalnych!

Benecos daje Ci gwarancję, że używa naturalnego produktu z dobrymi składnikami (w miarę możliwości opartego na kontrolowanych składnikach organicznych). Twoja skóra będzie przyjemnie i delikatnie dopieszczona!

Dzięki zastosowaniu najlepszych surowców produkty firmy BENECO
odznaczają się wysoką jakością, trwałością pigmentów i zapachów.

 

Benecos to kosmetyki do makijażu obejmujące wiele kolorów pomadek do usta,
cieni do powiek, pudrów i podkładów do eko makijażu, a także serię zdrowych lakierów do paznokci.
A od niedawna Benecos to także kosmetyki do ciała,
w tym seria Fof Men Only stworzona specjalnie dla mężczyzn. 

Produkty Benecos są certyfikowane przez BDIH

Nie zawierają parafin, parabenów, silikonów, PEG oraz syntetycznych kolorów i zapachów.
Ochrona zwierząt jest dla nas bardzo ważna. Eksperymenty na zwierzętach nie są zgodne z naszą filozofią producenta produktów naturalnych.