fbpx

Ochrona skóry

Natura zawsze tworzy wszystko, co tylko możliwe.

Arystoteles

Ochrona skóry

OKNO W DUSZĘ

To, jak wygląda nasza skóra, jest wskaźnikiem naszego zdrowia, witalności i życia. Niezależnie od tego, gdzie jesteś na świecie, piękna, gładka skóra jest uważana za idealną piękność. Skóra to pancerz ochronny przeciwko podrażnieniom powstającym  z  zimna, ciepła, słońca i z otarć. Nic więc dziwnego, że lubimy zwracać na nią tyle uwagi i dbać o nią najlepiej jak potrafimy.

Poczuj się dobrze w swojej skórze

Ważne jest, aby pielęgnacja była dostosowana do odpowiedniego rodzaju skóry.

Skóra SUCHA

Pozostawiona bez leczenia skóra staje się napięta i swędząca, czasami nawet lekko łuszcząca się. Sucha skóra wymaga bardzo bogatego pożywienia, aby przywrócić jej gładkość i jędrność, pozostawiając ją miękką w dotyku.

Wskazówka: w przypadku suchej skóry ważne jest, aby była chroniona przed czynnikami zewnętrznymi – przeciwutleniacze mają działanie walczące. Drogocenne oleje w kremach do twarzy, takie jak olej z granatu, olej jojoba i olejek migdałowy zapewniają ochronę, regulują wilgotność skóry i zapobiegają jej wysychaniu.

Unikaj silnego nasłonecznienia i gorących kąpieli, ponieważ mogą one jeszcze bardziej odwodnić skórę.

 

Cosnature® poleca:

 

Skóra WRAŻLIWA

Czynniki zewnętrzne szybko wytrącają go z równowagi i denerwuje. Powodem tego jest to, że naturalny mechanizm ochronny skóry jest już nienaruszony. U osób z atopową skórą często czynniki, które same w sobie są nieszkodliwe, mogą podrażnić ich wrażliwą skórę. Równowaga wilgoci w skórze zostaje zakłócona, a szkodliwe substancje mogą łatwiej przenikać. Skóra staje się czerwona, sucha, napięta i łuszcząca się. Bez pomocy skóra nigdy nie powróci do naturalnej równowagi. Wymaga specjalnej pielęgnacji, aby ukoić skórę i trwale wzmocnić barierę ochronną skóry.

Wskazówka: mniej znaczy więcej. Zbyt duża pielęgnacja skóry przy użyciu różnych produktów jest niepotrzebna. Kosmetyki na wrażliwą skórę nie powinny zawierać syntetycznych barwników, substancji zapachowych i konserwantów, aby zmniejszyć ryzyko podrażnienia.

Idź do lekarza z zaczerwieniami i łuszczeniem skóry, które nie zniknęły w ciągu tygodnia.

 

Cosnature® poleca:

 

GWARANCJA JAKOŚCI

Cosnature® zawiera to, co twierdzi. Przejrzystość i wiarygodność są naszym najwyższym priorytetem. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o naszych certyfikatach, oficjalnych pieczęciach i gwarancjach jakości.

 

 

MOC NATURY

Nasz zespół ds. Badań i Rozwoju wybiera
surowce, które spełniają wymagania najwyższej jakości naturalnych kosmetyków.

 

 

 

ROZWÓJ I PRODUKCJA

W Pulheim-Brauweiler mieści się ultra nowoczesna fabryka produkująca kosmetyki o najwyższej jakości. Ponad 800 wysoko wykwalifikowanych pracowników produkuje w pięciu miejscach w Niemczech, Francji i Luksemburgu, produkty najwyższej klasy.

 

PRODUKTY

Cosnature® to wysokiej jakości niemieckie kosmetyki naturalne, przyjemnie pachnące owocami, o wysoce innowacyjnych recepturach dla wymagających klientów. Kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów doskonałej jakości potwierdzonej niezależnymi testami.

 

 

OCHRONA SKÓRY

To wszystko jest kwestią typu.

Niezależnie od tego, czy masz normalną, suchą czy wymagającą skórę - Cosnature® ma odpowiedni produkt dla każdego rodzaju skóry.

 

 

MARKA Cosnature®

Pielęgnacja urody, która jest dobra dla
Twoja skóra i środowiska!

Odkryj, jak skuteczne mogą być naturalne kosmetyki! Ponieważ natura zapewnia
naszemu ciału wszystko, czego potrzebujemy, aby wyglądać pięknie!

 

 

Wszystkie nasze produkty są wolne od czysto syntetycznych zapachów, barwników i konserwantów i nie używamy żadnych surowców wykonanych z oleju silikonowego lub oleju mineralnego.

Kosmetyki naturalne

wysokiej jakości składniki pochodzenia naturalnego

W zgodzie z naturą

kosmetyki nietestowane na zwierzętach

Szczęście z natury

nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego

Skuteczność w niskiej cenie

naturalne kosmetyki wartościowe dla naszej skóry